[ux_banner height=”300px” bg=”2862″ bg_overlay=”rgba(0, 0, 0, 0.2)” parallax=”2″]

[text_box width=”68″ width__sm=”60″ position_x=”50″ position_y=”50″]

Hikayemiz

[divider]

[share style=”outline” scale=”112″]

[/text_box]

[/ux_banner]
[row]

[col span__sm=”12″]

Birbirine kıymet veren ve vakit geçirmeyi seven bir grup insanken, hayatımıza minik bir Ada girdi. Bu minik kalplinin hayatımıza geleceği haberini aldığımız andan itibaren tüm ekip olarak bir çok fikre gebe olduğumuzu farkettik. Doğum öncesinin ve sonrasının zorluklarının, güzelliklerinin yanında annenin bebeği için tüm bu süreçlerde sadece “en iyisini” istemesini farketmemizle projelerimize başladık. En iyisini ve bulunmayanı bulma, üretme ve ürettirme sürecine bu sekilde başlamış olduk. En büyük isteklerimizden birisi de ürünlerimizin ,tüketicilerimizi mutlu etmesidir.

Poadas 

[follow title=”Neler yaptığımızı takip edebilirsiniz :)” style=”small” align=”center” scale=”99″ instagram=”https://www.instagram.com/poadascom/”]

[divider align=”center”]

[/col]

[/row]
[row col_style=”dashed”]

[col span=”4″ span__sm=”12″]

Nihan PORTAKAL

Felsefe okumuş, bir köpek ve bir bebek annesi görünümlü; nadiren gerçekçi, çoğu zaman hayalperest bir portakal(!) sevici.

[/col]
[col span=”4″ span__sm=”12″]

Deniz AYGÜN BALKAN

“Dünyayı güzellik kurtaracak,
Bir insanı sevmekle başlayacak her şey” şiarıyla yönünü bulan,sevmeye sevilmeye aşık,sonsuza kadar anlatmaktan bıkmayacak,hayallerini seslendirmekten vazgeçmeyen bir dünya canlısı.

[/col]
[col span=”4″ span__sm=”12″]

Andaç MERAL

Zevkleri ile önce şaşırtan, sonra takdir gören, fakat takdir görene kadar toplum içinde çile çeken adam. En nefret ettiği cümle: “Çok detaycısın”.
En sevdiği cümle: “çok düşüncelisin”

[/col]
[col span=”4″ span__sm=”12″]

Tuğhan PORTAKAL

Hayalleri gerçekleştirmek, istediklerine ulaşmak ve bağımsız olabilmek için ilk adımın rüyalardan uyanmak olduğunu öğrenmiş. Yarı zamanlı CEO – Yarı zamanlı Baba 🙂 Boş zamanlarında yeni fikirleri hayata geçirecek işler için çabalayan bir hayalperest.

[/col]
[col span=”4″ span__sm=”12″]

Ali BÜYÜKKANLI

Hayatı koordine etmek zor ! Dengeleri kurmak için hisleri ve mantığı harmanlamak gerekir. Buna inanarak Hayatı dengelemeye çalışan bir beşerim. ?

[/col]
[col span=”4″ span__sm=”12″]

Kerem BAŞBUĞ

Kendi dünyasının “celebrity”si . Andy Warhol’un askeri.(Your sister’s the star of his world, baby. Andy Warhol’s soldier.   

[/col]

[/row]