Birbirine kıymet veren ve vakit geçirmeyi seven bir grup insanken, hayatımıza minik bir Ada girdi. Bu minik kalplinin hayatımıza geleceği haberini aldığımız andan itibaren tüm ekip olarak bir çok fikre gebe olduğumuzu farkettik. Doğum öncesinin ve sonrasının zorluklarının, güzelliklerinin yanında annenin bebeği için tüm bu süreçlerde sadece “en iyisini” istemesini farketmemizle projelerimize başladık. En iyisini ve bulunmayanı bulma, üretme ve ürettirme sürecine bu sekilde başlamış olduk. En büyük isteklerimizden birisi de ürünlerimizin ,tüketicilerimizi mutlu etmesidir.

Poadas 

nihan portakal

Nihan PORTAKAL

Felsefe okumuş, bir köpek ve bir bebek annesi görünümlü; nadiren gerçekçi, çoğu zaman hayalperest bir portakal(!) sevici.

sıla tiran başbuğ

Sıla BAŞBUĞ

Önce hayvansever ve doğasever, daha sonra da insanseverim. ☺ Sizlere bir parça mutluluk sağlamayı hedef edinmiş ve bunu kendi mutluluğumla bütünleştirmiş bir Sıla’yım.

andaç meral

Andaç MERAL
İş geliştirme müdürü

Zevkleri ile önce şaşırtan, sonra takdir gören, fakat takdir görene kadar toplum içinde çile çeken adam. En nefret ettiği cümle: “Çok detaycısın”.
En sevdiği cümle: “çok düşüncelisin”

tuğhan portakal

Tuğhan PORTAKAL

Hayalleri gerçekleştirmek, istediklerine ulaşmak ve bağımsız olabilmek için ilk adımın rüyalardan uyanmak olduğunu öğrenmiş. Yarı zamanlı CEO – Yarı zamanlı Baba 🙂 Boş zamanlarında yeni fikirleri hayata geçirecek işler için çabalayan bir hayalperest.

ali büyükkanlı

Ali BÜYÜKKANLI

Hayatı koordine etmek zor ! Dengeleri kurmak için hisleri ve mantığı harmanlamak gerekir. Buna inanarak Hayatı dengelemeye çalışan bir beşerim. ?

kerem başbuğ

Kerem BAŞBUĞ

Kendi dünyasının “celebrity”si . Andy Warhol’un askeri.(Your sister’s the star of his world, baby. Andy Warhol’s soldier.