Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah.
2841. Sokak  No: 3 Çankaya / Ankara

Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizden alışveriş yapmak güvenli midir?

Sitemiz 256 Bit SSL Serfikası ile korunmaktadır. gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz.

Ürünleri kargo şubesinden alabilir miyim?

Ürünleri kargo firmasından teslim alabilirsiniz.

Ürün iade şartları nelerdir?

“Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ürünü teslim aldığınızdan itibaren 15 gün’dür. İade işlemlerinin başlaması için iade etmek istediğiniz ürünün 15 gün içinde depomuza ulaşması gerekmektedir.

  • İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir.
  • İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Örnek: ayakkabıları kutuları, gözlük, cüzdan vb.
  • Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.
  • Kişiye özel üretilen ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD, kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

Hangi ürünlerde kapıda ödeme hizmetinden yararlanabilirim?

Siparişinizdeki ürünlerinizi, adresinize daha hızlı ulaştırmak adına büyük ebatlı ürünler ve üretici firmanın tercih ettiği kargo firması ile gönderilen ürünler ve kişiye özel üretilen ürünler dışında diğer ürün gruplarında Kapıda Ödeme seçeneği kullanabilirsiniz.

İletişim